Tyto internetové stránky jsou nejen místem k pohodlnému nákupu on-line, ale také podporou pro kamennou provozovnu kavárny s občerstvením Valentina Caffé v Kolíně.

Magic: The Gathering

O co se jedná? 

sběratelskou karetní hru. V roce 1993 ji vydala firma Wizards of the Coast v USA a rychle se rozšířila do většiny světa. V České republice se prodává od roku 1994.

OceněníHall of Fame

Zveme příznivce karet Magic na další turnaj v kolínské kavárně Valentina. Bude se hrát jako obvykle s vlastními, nebo zapůjčenými balíčky.

Facebook Group: Magic v Kolíně - hraní a pokec /má 62 členů/. Hraní fyzických karet Magic: the gathering v kavárně Valentina v Kolíně. Vstupné 50,-, občerstvení zajištěno.

Sledujete skupinu na Facebooku, neváhejte se přidat mezi členy. Jednotlivé turnaje jsou vypisovány na této FB skupině. 

 

ravnica
Battlebond Gatecrash Guilds of Ravnica Hour Of Devastation Ixalan Journey Into Nyx Kaldheim Modern Horizons Oath of Gatewatch Ravnica Allegiance Shadows Over Innistrad Strixhaven Theros Beyond Death Throne Of Eldraine Zendikar Rising Modern Horizons
85 Kč

Sklad a ceny viz detailní popis níže. Objednávky prosíme na e-mail valentinacaffe@email.cz Doručení je možné přes Zásilkovna.cz, popř. osobní odběr.

Skladem 
Detail
Kód: 532
1 položek celkem